O inwestycji

Dlaczego apartamenty "Przy Babiogórskiej"?

Przedstawiamy Państwu naszą nową inwestycję, która zaspokoi wymagania i oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów, zlokalizowaną w Bielsku-Białej przy ulicy Babiogórskiej.

Po raz kolejny stawiamy na bardzo wysoki standard wykończenia przy zachowaniu rynkowych cen oferowanych apartamentów. Nowoczesny apartamentowiec oferuje 39 komfortowo zaprojektowanych apartamentów o powierzchni od 31 - 155 metrów kwadratowych zlokalizowanych na pięciu kondygnacjach. Na piątej kondygnacji zlokalizowane są trzy luksusowe penthousy z niesamowitym widokiem o powierzchniach 90, 132 i 155 metrów kwadratowych z przynależnymi tarasami o powierzchniach 25, 38 i 51 metrów kwadratowych. Najwyższej jakości stolarka okienna (balkony francuskie), elektryczne rolety zewnętrzne, instalacja klimatyzacyjna, ogrzewanie podłogowe, oraz przestronne balkony i tarasy zapewnią coraz częściej poszukiwany komfort życia.

Nasza nowa inwestycja cechuje się świetną lokalizacją zapewniającą bardzo dobry dojazd do centrum Bielska-Białej, obwodnicy jak również do zielonej enklawy naszego regionu. Garaż podziemny, winda jak również przestronne komórki lokatorskie na każdej kondygnacji przyczynią się do wysokiego komfortu mieszkania i dobrej jakości życia jej mieszkańców. Cały teren będzie ogrodzony i monitorowany.

Wysoki standard

Podaruj sobie odrobinę luksusu

duże okna (3 szyby) z zastosowaniem systemu uchylno-przesuwanego zapewniające niepowtarzalny widok na panoramę gór i miasta
instalacja pod przyszły montaż klimatyzacji
ogrzewanie podłogowe
elektrycznie napędzane i zdalnie sterowane rolety zewnętrzne we wszystkich oknach apartamentów
garaż podziemny
komórki lokatorskie
winda

Lokalizacja